Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд подовжив арешт екс-судді І.Зварича до 9 травня 2010 р.

0 19

Арешт екс-судді Ігоря  Зварича подовжено до 9 травня 2010 р. Про це журналістам повідомила прес-секретар адвокатів Тетяна Турчина, передає кореспондент РБК-Україна. За її словами, сьогодні Апеляційний суд Києва ухвалив це рішення, задовольнивши таким чином клопотання Генпрокуратури.

Нагадаємо, ГПУ 2 грудня 2008 р. порушила кримінальну справу проти судді І.Зварича за отримання хабара у розмірі 100 тис. дол. У службових кабінетах і квартирах семи суддів Львівського апеляційного адмінсуду, зокрема і голови суду, провели обшуки, під час яких співробітники Генпрокуратури і СБУ вилучили 1 млн дол. і 2 млн грн. При цьому з особистої барсетки І.Зварича було вилучено 9,6 тис. дол. і 6,4 тис. грн. Сам суддя заперечував отримання ним хабарів у розмірі 100 тис. дол. Пояснюючи походження інших сум він заявив, що позичив на будівництво 1,9 млн дол. у свого знайомого адвоката В.Косенко, а також мав намір спрямувати гроші, знайдені в приміщенні суду, “на церкву”.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар