Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд почав банкрутство «Енергоатома»

0 11

Господарський суд Києва порушив справу про банкрутство Національної акціонерної енергогенеруючої компанії «Енергоатом». Про це «Українським новинам» повідомило джерело в суді.

За його словами, суд 3 червня об’єднав в одне виробництво позови товариств з обмеженою відповідальністю «Промислова комерційна фірма «Енергоресурс» і «Енергія МК», а також закритого акціонерного товариства «Укрспецресурс», які є кредиторами «Енергоатома».

Підготовче слухання призначене на 2 липня 2008 року.

Кредиторська заборгованість «Енергоатома» перед «Енергоресурсом», за інформацією джерела, складає 26,5 млн. гривень, перед «Енергією МК» – 0,8 млн. гривень, «Укрспецресурсом» – 0,7 млн. гривень.

Нагадаємо, ГлавКРУ звинувачує колишнього міністра палива і енергетики Юрія Бойка, колишнього міністра вугільної промисловості Сергія Тулуба і екс-голови «Енергоатома» Миколи Деркача і екс-начальника «Укрзалізниці» Володимира Козака у фінансових зловживаннях.

27 травня «Енергоатом» оскаржив рішення Вищого господарського суду про ухвалення до розгляду касаційної скарги компанії «ВВД» (Київ) про відновлення виробництва поділа про банкрутство НАЕК.

За даними НАЕК «Енергоатом», товариство з обмеженою відповідальністю «ВВД» контролює молдавський бізнесмен В’ячеслав Платон.

Судові розгляди між компаніями «ВВД» і «Енергоатом» тривають з 2001 року.

«Енергоатом» експлуатує 4 українські атомні електростанції, що виробляють близько 50% від загального обсягу виробництва електроенергії в Україні.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар