Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд підтвердив законність рішення про реорганізацію Жовтневої лікарні

0 13

Шевченківський районний суд відмовився скасувати рішення Київської міської ради від 25 жовтня 2007 року про реорганізацію Центральної міської клінічної (Жовтневої) лікарні й називання її Олександрівською.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.

“26 червня Шевченківський районний суд залишив без розгляду позов і закрив провадження в справі за позовом Валерія Бідного до Київської міської ради”, – сказано в повідомленні.

Таким чином, на думку міськадміністрації, суд підтвердив правомірність рішення Київради про реорганізацію лікарні.

Як повідомляло агентство, у грудні 2007 року Шевченківський райсуд призупинив дію рішення Київради про реорганізацію Центральної міської клінічної (Жовтневої) лікарні й називання її Олександрівською.

Суд прийняв таку ухвалу для забезпечення позову звільненого Київміськадміністрацією головного лікаря лікарні Валентина Бідного, у якому він вимагав визнати неправомірним і скасувати рішення Київради про реорганізацію лікарні.

25 жовтня 2007 року Київрада вирішила реорганізувати Жовтневу лікарню й назвати її Олександрівською.

Залиште коментар