Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд підтвердив законність рішення про реорганізацію Жовтневої лікарні

13

Шевченківський районний суд відмовився скасувати рішення Київської міської ради від 25 жовтня 2007 року про реорганізацію Центральної міської клінічної (Жовтневої) лікарні й називання її Олександрівською.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.

“26 червня Шевченківський районний суд залишив без розгляду позов і закрив провадження в справі за позовом Валерія Бідного до Київської міської ради”, – сказано в повідомленні.

Таким чином, на думку міськадміністрації, суд підтвердив правомірність рішення Київради про реорганізацію лікарні.

Як повідомляло агентство, у грудні 2007 року Шевченківський райсуд призупинив дію рішення Київради про реорганізацію Центральної міської клінічної (Жовтневої) лікарні й називання її Олександрівською.

Суд прийняв таку ухвалу для забезпечення позову звільненого Київміськадміністрацією головного лікаря лікарні Валентина Бідного, у якому він вимагав визнати неправомірним і скасувати рішення Київради про реорганізацію лікарні.

25 жовтня 2007 року Київрада вирішила реорганізувати Жовтневу лікарню й назвати її Олександрівською.

Комментарии