Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд підтвердив законність подовження арешту Луценка

0 30

Апеляційний суд міста Києва підтвердив законність рішення Печерського районного суду столиці від 16 лютого цього року, яким екс-міністру внутрішніх справ України Юрію Луценку подовжено термін тримання під вартою до 26 квітня.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідну ухвалу сьогодні оголосила колегія Апеляційного суду, таким чином відмовивши у задоволенні скарги Ю.Луценка та його адвоката Ігоря Фоміна щодо незаконності рішення суду першої інстанції.

Як зазначається в ухвалі, наведені слідчим Генеральної прокуратури доводи щодо необхідності продовження Ю.Луценку строку арешту перевірені під час засідання судом першої інстанції. Крім того, твердження апелянтів з приводу того, що рішення винесено з порушенням норм Кримінально-процесуального кодексу не відповідає дійсності, істотних порушень КПК Апеляційний суд не виявив, права на захист Ю.Луценка під час засідання Печерського райсуду порушені не були.

Виходячи з викладеного, Апеляційний суд вбачає за можливе погодитися з рішенням суду першої інстанції про продовження Ю.Луценку строку тримання під вартою.

Свою ухвалу судді оголосили через 20 хвилин після того, як пішли до нарадчої кімнати.

Теги:

Юрій Луценко, арешт

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар