Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд підтвердив, що справи проти екс-глави ДУСі закрили законно

0 46

Апеляційний суд Києва підтвердив законність закриття кримінальних справ відносно екс-глави Держуправління справами Ігоря Бакая. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Києва, уточнивши, що таке рішення суд ухвалив ще 14 квітня, передає «Інтерфакс-Україна».

«Апеляційний суд залишив без задоволення апеляцію прокурора», – сказали в прес-службі.

Таким чином, як пояснили в прес-службі, в апеляційному порядку визнано правомірним закриття кримінальних справ відносно Бакая.

Як повідомлялося, Бакай очолював Держуправління справами з жовтня 2003 по грудень 2004. На початку травня 2005 року МВС України оголосило його в міждержавний розшук у зв’язку зі зловживаннями в його відомстві.

Бакай обвинувачувався у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст. 364 і ч.3 ст.365 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем і перевищення службових повноважень).

У 2006 році Печерський суд Києва виніс ухвалу про припинення розслідування, таке ж рішення у 2007 році ухвалив і Апеляційний суд столиці.

16 жовтня 2008 року Верховний суд України відмінив ухвали Печерського та Апеляційного судів Києва про закриття кримінальної справи відносно Бакая у зв’язку зі зловживанням службовим становищем і направив справу на новий розгляд до Печерського суду.

Бакай залишив Україну в розпал президентських виборів 2004 року. У березні 2005 року він отримав російський паспорт і, за його словами, посаду в державних структурах Росії.

23 березня 2010 року Печерський райсуд Києва закрив кримінальні справи відносно Бакая. Прокуратура Києва подала апеляцію на це рішення.

Джерело:

proUA

Залиште коментар