Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд підтримав рішення антимонопольного комітету

0 22

Господарський суд України підтвердив законність рішення Київського міського територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо притягнення ЗАТ «Торнадо», ТОВ «СВС-Систем» і ТОВ «Інвест-Груп» до відповідальності за антиконкурентні узгоджені дії, що стосуються спотворення результатів торгів. Про це повідомила прес-служба Антимонопольного комітету України.

Так, Вищий господарський суд залишив без змін рішення першої та апеляційної інстанцій, які визнали рішення відділення правомірним.

У січні 2010 року відділення АМКУ оштрафувало ЗАТ «Торнадо» на 15 тис. грн, ТОВ «СВС-Систем» на 17 тис. грн і ТОВ «Інвест-Груп» – на 13 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії. Як було встановлено, учасники торгів узгодили свою поведінку під час участі у відкритих торгах щодо закупівлі послуг із охорони громадського порядку (охорона шкіл). Тендер був проведений у 2008 році Управлінням освіти Подільської райдержадміністрації у м. Києві.

У червні 2010 року Господарський суд міста Києва відмовив у задоволенні позовів ЗАТ «Торнадо», ТОВ «СВС-Систем» і ТОВ «Інвест-Груп» про визнання недійсним рішення відділення.

Теги:

Вищий господарський суд

Залиште коментар