Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд підтримав рішення антимонопольного комітету

14

Господарський суд України підтвердив законність рішення Київського міського територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо притягнення ЗАТ «Торнадо», ТОВ «СВС-Систем» і ТОВ «Інвест-Груп» до відповідальності за антиконкурентні узгоджені дії, що стосуються спотворення результатів торгів. Про це повідомила прес-служба Антимонопольного комітету України.

Так, Вищий господарський суд залишив без змін рішення першої та апеляційної інстанцій, які визнали рішення відділення правомірним.

У січні 2010 року відділення АМКУ оштрафувало ЗАТ «Торнадо» на 15 тис. грн, ТОВ «СВС-Систем» на 17 тис. грн і ТОВ «Інвест-Груп» – на 13 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії. Як було встановлено, учасники торгів узгодили свою поведінку під час участі у відкритих торгах щодо закупівлі послуг із охорони громадського порядку (охорона шкіл). Тендер був проведений у 2008 році Управлінням освіти Подільської райдержадміністрації у м. Києві.

У червні 2010 року Господарський суд міста Києва відмовив у задоволенні позовів ЗАТ «Торнадо», ТОВ «СВС-Систем» і ТОВ «Інвест-Груп» про визнання недійсним рішення відділення.

Теги:

Вищий господарський суд
Комментарии