Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд переніс справу про банкрутство «Енергоатому» на 14 липня

0 14

Господарський суд Києва переніс розгляд справи про банкрутство Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на 14 липня.

Відповідне рішення суд ухвалив на засіданні в середу, передають «Українські Новини».

Розгляд справи перенесений за клопотанням НАЕК.

Як уточнив представник «Енергоатому», ведуться переговори між сторонами про досягнення мирової угоди.

Представників позивачів – товариств з обмеженою відповідальністю «Промислова комерційна фірма «Енергоресурс» і «Енергія МК», а також закритого акціонерного товариства «Укрспецресурс» – на засіданні не було.

Як повідомлялося, 24 червня госпсуд Києва заблокував сплату НАЕК «Енергоатом» фінансових зобов’язань і податків.

3 червня госпсуд Києва порушив справу про банкрутство «Енергоатома», об’єднавши в одну справу позови товариств з обмеженою відповідальністю «Промислова комерційна фірма «Енергоресурс» і «Енергія МК», а також закритого акціонерного суспільства «Укрспецресурс», які є кредиторами НАЕК.

Кредиторська заборгованість «Енергоатому» перед «Енергоресурсом» складає 0,811 млн. гривень, перед «Енергією МК» – 26,519 млн. гривень, «Укрспецресурсом» – 0,758 млн. гривень.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар