Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд переніс справу про банкрутство «Енергоатому» на 14 липня

14

Господарський суд Києва переніс розгляд справи про банкрутство Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» на 14 липня.

Відповідне рішення суд ухвалив на засіданні в середу, передають «Українські Новини».

Розгляд справи перенесений за клопотанням НАЕК.

Як уточнив представник «Енергоатому», ведуться переговори між сторонами про досягнення мирової угоди.

Представників позивачів – товариств з обмеженою відповідальністю «Промислова комерційна фірма «Енергоресурс» і «Енергія МК», а також закритого акціонерного товариства «Укрспецресурс» – на засіданні не було.

Як повідомлялося, 24 червня госпсуд Києва заблокував сплату НАЕК «Енергоатом» фінансових зобов’язань і податків.

3 червня госпсуд Києва порушив справу про банкрутство «Енергоатома», об’єднавши в одну справу позови товариств з обмеженою відповідальністю «Промислова комерційна фірма «Енергоресурс» і «Енергія МК», а також закритого акціонерного суспільства «Укрспецресурс», які є кредиторами НАЕК.

Кредиторська заборгованість «Енергоатому» перед «Енергоресурсом» складає 0,811 млн. гривень, перед «Енергією МК» – 26,519 млн. гривень, «Укрспецресурсом» – 0,758 млн. гривень.

Джерело:

proUA.com

Комментарии