Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд переніс розгляд справи щодо загибелі В.Чорновола на 18 червня

0 19

Сьогодні суддя Сергій Вознюк продовжив розгляд справи з майже двохгодинним запізненням. Проте на засідання не з’явився потерпілий Дмитро Панамарчук та його захисник. Тому головуючий поставив на обговорення питання щодо можливості продовження розгляду справи за відсутності осіб, котрі не з’явилися.

Прокурор Боков Володимир зазначив суду,  що справу слід відкласти через те, що на засіданні немає потерпілого Дмитра Панамарчука (колишній прес-секретар В.Чорновола) і його представника. І ні він, ні його захисник не повідомили причини відсутності. Решта потерпілих підтримали позицію державного обвинувачення і попросили суд перенести розгляд справи.

У попередньому судовому засіданні був допитаний останній свідок у справі Олег Стрілецький. Він керував автомобілем, який рухався другим за машиною В’ячеслава Чорновола. Свідок повідомив, що він не має припущення про те, що ДТП, яке призвело до загибелі колишнього лідера Народного руху України, було організованим.

Як відомо, В’ячеслав Чорновіл загинув у автокатастрофі під Києвом на 5-му кілометрі шосе Борісполь-Золотоноша 25 березня 1999 року, коли його автомобіль Toyota Corolla зіткнувся з КамАЗом, який розвертався посеред дороги. У тій аварії загинув також водій Чорновола.

Через деякий час несподівано помер від серцевого нападу головний свідок автокатастрофи – Іван Шолом, який знаходився у кабіні КамАЗа.

4 квітня 2005 року тодішній генпрокурор Святославом Піскун відновив слідчі дії у справі В’ячеслава Чорновола. Були зібрані додаткові матеріали, але після відставки Піскуна у жовтні 2005 року розслідування знов зупинилося і було відновлене у серпні 2006 року.

У 2009 році члени Народного Руху Ярослав Кендзьор і Іван Стойко стверджували, що В’ячеслав Чорновіл і його водій після зіткнення з вантажівкою були живі, але їх добив кастетом невідомий. Торік справа відносно смерті В’ячеслава Чорновола направлена на дорозслідування.

Теги:

В’ячеслав Чорновіл

Джерело:

УНН

Залиште коментар