Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд переніс розгляд справи Пукача на 5 березня

0 10

Печерський районний суд Києва переніс розгляд кримінальної справи проти колишнього начальника департаменту зовнішньої розвідки Міністерства внутрішніх справ Олексія Пукача на 5 березня.

Про це повідомила адвокат вдови вбитого журналіста Георгія Гонгадзе Мирослави Валентина Теличенко.

З її слів, на засіданні в четвер суд почав вивчення матеріалів справи.

Крім того, суд відхилив клопотання адвоката Мирослави Гонгадзе, Валентини Теличенко, про публічність судового процесу над колишнім генералом МВС України, обвинуваченим у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

Як відомо, 27 лютого низка журналістських організацій зареєструвала заяву з проханням зробити судовий процес над Олексієм Пукачем відкритим.

Суд залишив процес закритим, мотивуючи тим, що це загрожує національним інтересам України.

Нагадаємо, досудовим слідством було встановлено, що Пукач на виконання наказів та вказівок тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка та інших посадових осіб 17 вересня 2000 року скоїв вбивство Гонгадзе.

Теги:

Гонгадзе Георгій, Пукач Олексій

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар