Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд остаточно забрав у Лозінського угіддя

0 12

Господарський суд Києва визнав незаконним і скасував рішення Кіровоградської обласної ради від 21 березня 2008 року № 424 «Про надання мисливських угідь у користування ТОВ «Мисливське господарство «Голованівське»», визнав недійсним договір про умови ведення мисливського господарства від 1 серпня 2008 року та зобов’язав повернути спірні мисливські угіддя Кіровоградському обласному управлінню лісового та мисливського господарства.

Таке рішення суд ухвалив 22 лютого, передає «Кировоград.proUA.com» з посиланням на прес-службу Генпрокуратури.

Таким чином, Господарським судом Києва задоволено позов Генеральної прокуратури України в інтересах держави щодо незаконного набуття товариством з обмеженою відповідальністю «Мисливське господарство «Голованівське»», права на користування мисливськими угіддями загальною площею 26,4 тис. га.

Суд погодився із доводами Генеральної прокуратури про порушення вимог законодавства при наданні вказаному товариству мисливських угідь у користування, зокрема передачі мисливських угідь за відсутності згоди більшості землевласників та землекористувачів, на території ділянок яких знаходяться спірні мисливські угіддя, а також на підставі погоджень неуповноважених посадових осіб сільських рад.

Нагадаємо, 24 липня Кіровоградська облрада відхилила протест прокурора області на п.2 рішення ради 15-ї сесії від 21 березня 2008 року №424 «Про надання мисливських угідь у користування «ТОВ «ТОВ «Мисливське господарство «Голованівське».

Згодом обласна державна адміністрація рекомендувала Кіровоградській обласній раді передати Голованівській та Ульянівській районним організаціям Українського товариства мисливців і рибалок лісові угіддя площею 26 тисяч гектарів, господарем яких вважається колишній народний депутат від БЮТ Віктор Лозінський.

Віктор Лозінський наразі знаходиться у міжнародному розшуку за підозрою у вбивстві.

Джерело:

proUA

Залиште коментар