Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд оштрафував пілота за порушення митних правил літака в Ужгороді

0 20

Ужгородський міжрайонний суд оштрафував на 1,2 тис. гривень пілота літака LJ-60, затриманого в Ужгороді за порушення митних правил під час перетину українсько-словацького кордону, на борту якого 4 квітня до Ужгорода з Чехії прилетів глава Секретаріату Президента України Віктор Балога.

Про це Українським Новинам повідомив представник Ужгородського міжрайонного суду.

Пілот – громадянин США Геннадій Головацький – уже сплатив штраф.

Як повідомляло агентство, Ужгородська митниця 6 квітня порушила справу за підозрою в порушенні митних правил під час перетину українсько-словацького кордону літака Learjet-60, на борту якого 4 квітня до Ужгорода з Чехії прилетів глава Секретаріату Президента України Віктор Балога.

Справу порушено відносно командира літака, громадянина США Геннадія Головацького за підозрою в порушенні митних правил №175/30000/09 за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 336 Митного кодексу України (неправомірні операції з транспортними засобами, які перебувають під митним контролем).

Залиште коментар