Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд оголосив перерву у справі Пукача до 23 червня

0 15

Печерський районний суд Києва оголосив перерву у розгляді кримінальної справи колишнього начальника департаменту зовнішньої розвідки Міністерства внутрішніх справ Олексія Пукача до 23 червня. Про це журналістам повідомив адвокат Мирослави Гонгадзе Валентина Теличенко. З її слів, під час засідання суду в четвер, 16 червня, сторони заявляли про клопотання.

Теличенко також повідомила, що не бачить перспектив для початку розгляду кримінальної справи по суті, вважаючи, що потрібно передати справу на дорозслідування, тому що досудове слідство проведене неналежним чином, а також у зв’язку з тим, що не визначена у справі роль колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка та інших осіб.

Нагадаємо, Теличенко виступає за розсекречення обвинувального висновку у справі Пукача.

28 квітня Печерський районний суд Києва оголосив перерву в попередньому засіданні у справі Пукача до 26 травня у зв’язку із клопотанням адвоката надати його підзахисному для ознайомлення матеріали кримінальної справи.

31 березня Генпрокуратура затвердила обвинувальний висновок стосовно Пукача.

Досудовим слідством було встановлено, що обвинувачуваний, будучи посадовою особою, на виконання наказів і вказівок тодішнього міністра внутрішніх справ Юрія Кравченка та інших посадових осіб, кримінальна справа стосовно яких розслідується в окремому виробництві, у травні-вересні 2000 року перевищив службові повноваження щодо громадського діяча Олексія Подольського і Гонгадзе й 17 вересня 2000 скоїв убивство останнього.

Теги:

Справа Г.Гонгадзе

Залиште коментар