Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд Нью-Йорка зобов’язав структури “Альфа-групп” виконати ухвалу від 2 листопада 2007 р. і продати акції “Київстару”.

0 9

Федеральний суд Південного округу штату Нью-Йорк задовольнив заяву норвезької телекомунікаційної компанії Telenor про невиконання розпоряджень суду підконтрольними “Альфа-групп” структурами – Storm LLC, Altimo Holdings & Investments Limited, Alpren Limited і Hardlake Limited – і зобов’язав вказані компанії виконати ухвалу федерального суду США від 2 листопада 2007 р.

Суд зобов’язав Storm продати акції українського мобільного оператора “Київстар” протягом 90 днів або позбавитися від своїх часток у конкуруючих операторах бездротового зв’язку Turkcell і компанії “Українські новітні технології”, що перевищують 5%. Про це йдеться в поширених сьогодні матеріалах суду.

За невиконання судового рішення від 2 листопада 2007 р. федеральний суд Нью-Йорка наклав прогресуючий штраф на Storm, Altimo, Alpren і Hardlake, який нараховуватиметься до того часу, поки ухвала суду не буде виконана. Починаючи з 29 листопада ц.р. сума штрафу складе 100 тис. дол. на день, через 30 днів ця сума буде збільшена до 200 тис. дол., ще через 30 днів – до 400 тис. дол. і так далі.

Нагадаємо, 2 листопада 2007 р. Федеральний суд Південного округу штату Нью-Йорк підтвердив, що або Storm зобов’язаний продати свій пакет акцій у “Київстарі”, або Altimo (телекомунікаційний підрозділ “Альфа-групп”) повинне позбавитися від своїх часток у конкуруючих операторах бездротового зв’язку Turkcell і компанії “Українські новітні технології”, що перевищують 5%, протягом 120 днів з дня ухвалення рішення.

Рішення суду також зобов’язало Storm і афілійовані з “Альфа-групп” структури почати брати участь у засіданнях ради директорів і зборах акціонерів “Київстару”, відкликати різні судові позови, подані ними в Україні, а також припинити подачу додаткових судових позовів в Україні.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар