Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд не задовольнив клопотання Луценка

0 15

Апеляційний суд Києва відмовив екс-міністру внутрішніх справ України Юрію Луценку та його захисту у призначенні судового слідства за скаргою на вирок Печерського райсуду. 

Відповідне рішення після майже 2-годинного перебування в нарадчій кімнаті ухвалив головуючий у судовому процесі суддя Апеляційного суду Ігор Рибак. Як зазначається в рішенні, на даній стадії судового розгляду підстав для проведення судового слідства не вбачається. «У задоволенні клопотання захисників Баганця, Фоміна, Дитинка, Поліщука відмовити», – зазначається у судовому рішенні.

Таким чином, як повідомлялося, 15 травня Апеляційний суд Києва розпочне по суті розгляд скарги Ю.Луценка на вирок.

Як повідомлялось, 27 лютого 2012 року Печерський райсуд Києва засудив колишнього міністра внутрішніх справ до 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна (643 тис. грн. компенсації МВС за завдані збитки), з позбавленням права обіймати керівні посади і рангу державного службовця.

Теги:

Луценко Юрій

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар