Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд не визнав вбивство Гонгадзе замовним

0 20

Печерський районний суд Києва визнав законною постанову Генпрокуратури про закриття кримінальної справи стосовно екс-начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексія Пукача в частині обвинувачення в замовному характері вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Сьогодні суд оголосив рішення про відмову в задоволенні клопотань представника інтересів Мирослави Гонгадзе Валентини Теличенко та постраждалого Олексія Подольського. Суд визнав, що аргументи заявників про наявність даних про скоєння О.Пукачем вбивства на замовлення є оцінними, а слідчий, ухвалюючи постанову, дотримувався норм Кримінально-процесуального кодексу. Це рішення може бути оскаржене протягом семи днів в апеляційному порядку.

Раніше В.Теличенко та О.Подольський просили суд скасувати постанову про закриття кримінальної справи стосовно О.Пукача в частині обвинувачення в замовному характері вбивства Г.Гонгадзе.

Теги:

справа Гонгадзе

Залиште коментар