Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд не повернув частоти «5 каналу» та «ТВі»

0 16

Вчора Київський апеляційний адміністративний суд своїм рішенням підтвердив скасування результатів конкурсу Нацтелерадіо, проведеного у січні 2010 р., на вільні частоти та визнав нечинними ліцензії 5-го каналу і ТВі. Про це повідомив “5 канал”.

Рішення було ухвалено за розглядом апеляційних скарг «ТВі» і «5 каналу» у справі за позовом телеканалів «НТН» і “Ентер фільм” проти Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Суд задовольнив апеляційні скарги частково, скасувавши постанову Окружного адміністративного суду міста Києва та ухваливши нову.

Відповідно до закону рішення Апеляційного суду може бути оскаржене у Вищому адміністративному суді України. Крім рішень Нацтелерадіо про результати конкурсу, суд також визнав недійсним рішення про його оголошення. Єдиною підставою для такого рішення суду стали незаконні і протиправні, на його думку, дії з боку Нацтелерадіо. Тому суд виніс окрему ухвалу до Генеральної прокуратури України про порушення кримінальної справи проти винних осіб.

Теги:

Новини права, перегляд останніх новин, Національна рада з питань телебачення та радіомовлення, фото, відео, п’ятий канал, 5 канал, ліензія, телепрограма, телебачення, ліцензування, ТВі, НТН
Новости права, ТВ, Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания, фото, видео, Генеральная прокуратура Украины, пятый канал, лицензирование, телепрограмма, Нацтелерадио

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар