Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд над Є.Корнійчуком перенесли на 9 серпня

0 16

Печерський районний суд оголосив перерву в судовому засіданні у справі колишнього першого заступника юстиції Євгена Корнійчука до 9 серпня. Про це повідомила його прес-секретар.

За її словами, сьогодні на засіданні Печерський райсуд закінчив допит свідків, які були заявлені прокуратурою в обвинувальному висновку. Очікується, що на наступному судовому засіданні будуть допитані додаткові свідки, на допиті яких наполягають представники державного обвинувачення.

Євген Корнійчук був затриманий 22 грудня 2010 року після п’ятигодинного допиту в Генеральній прокуратурі України і поміщений в Подільський ізолятор тимчасового змісту, де і дізнався про народження своєї дочки.

Корнійчука випустили з СІЗО 15 лютого – йому змінили запобіжний захід на підписку про невиїзд. Є.Корнійчука звинувачують за двома статтями Кримінального кодексу: 365 (перевищення службових повноважень, що призвело до тяжких наслідків) і 366 (службова фальсифікація).

Теги:

Корнійчук Євген

Залиште коментар