Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд над Тимошенко перенесли на жовтень

0 20

Київський райсуд Харкова оголосив перерву в розгляді справи про зловживання корпорації ЄЕСУ щодо екс-прем’єра Юлії Тимошенко до 15 жовтня.

«Суд постановив вважати неможливим розгляд справи за відсутності підсудної Тимошенко і захисника Євгенії», — сказав головуючий на процесі суддя Костянтин Садовський.

Держобвинувач Віктор Лобач просив суд відкласти розгляд справи. У той же час захисник екс-прем’єра Сергій Власенко просив розглянути питання зупинення провадження у справі у зв’язку з хворобою Тимошенко.

Як повідомлялося, Тимошенко засуджена Печерським районний судом Києва до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання «газових контрактів» з Росією у 2009 році. Апеляційний суд залишив чинним цей вирок. В даний час вона відбуває покарання у Качанівській виправній колонії

Тимошенко, посилаючись на стан здоров’я, регулярно відмовляється брати участь у судових засіданнях у Харкові, де її судять у справі ЄЕСУ, звинувачуючи в неповерненні державі валютної виручки від експорту металу корпорацією ЄЕСУ в сумі понад $160 млн, замаху на розтрату коштів держбюджету України в особливо великих розмірах шляхом покладання на Кабмін зобов’язань ЄЕСУ перед Міністерством оборони РФ на суму $405,5 млн.

Теги:

Тимошенко Юлія

Залиште коментар