Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд над Тимошенко перенесли на два тижні

0 32

Головуючий у справі екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко суддя Київського районного суду Харкова Костянтин Садовський оголосив до 23 липня перерву у розгляді справи щодо діяльності корпорації “Єдині енергетичні системи України” у 1997-1998 рр., повідомляє прес-служба екс-прем’єра.

На думку захисників, відповідно до законодавства, суд повинен був призупинити провадження у справі до одужання Тимошенко. Зазначимо, Тимошенко сьогодні в черговий повідомила суду про неможливість брати участь у засіданні через поганий стан його здоров’я.

Нагадаємо, 29 березня справу Тимошенко було передано до суду. Як повідомив прокурор Харківської області Геннадій Тюрін, слідство повністю довело провину екс-прем’єра з п’яти епізодами справи. В той же час захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко стверджує, що звинувачення є безпідставними.

Також повідомлялося, що ГПУ подала позов до Тимошенко про відшкодування 19,5 млн грн збитків у рамках кримінальної справи по компанії ЄЕСУ. Загальна сума завданих державі збитків незаконними діями Тимошенко, згідно з матеріалами кримінальної справи, становить кілька десятків мільйонів гривень. Вчиненню зазначених дій передувало неповернення державі валютної виручки від експорту металу корпорації ЄЕСУ в сумі понад 160 млн дол.

Крім того, Тимошенко звинувачується в тому, що, будучи президентом і фактичним власником корпорації ЄЕСУ, за попередньою змовою з колишнім прем’єр-міністром Павлом Лазаренком вчинила замах на розтрату коштів державного бюджету України в особливо великих розмірах шляхом покладання на Кабмін зобов’язань корпорації ЄЕСУ перед Міністерством оборони РФ на суму 405,5 млн дол. і організувала ухилення від сплати податків на суму майже 10,7 млн грн. За цими фактами розслідування кримінальної справи триває.

Генеральна прокуратура України 20 жовтня 2011 р. скасувала постанову про закриття відповідної кримінальної справи проти Тимошенко. У грудні 2011 р. Шевченківський суд Києва заарештував вже ув’язненого екс-прем’єра ще раз – у справі про фінансові порушення ЄЕСУ. Тепер справа налічує 72 томи.

Теги:

Тимошенко Юлія

Джерело:

РБК_Україна

Залиште коментар