Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд над Пукачем і вирогідними замовниками вбивства Гонгадзе може розпочатися в кінці року

0 30

Розслідування вбивства журналіста Георгія Гонгадзе буде завершене в кінці серпня, заявив керівник слідчої групи Олександр Харченко під час зустрічі з керівниками міжнародної організації «Репортери без кордонів», повідомляє «УНІАН». Також О. Харченко додав, що суд над вирогідними замовниками вбивства журналіста може розпочатися в кінці року.

За словами представника «Репортерів без кордонів» в Україні Оксани Романюк, в ході зустрічі слідчий сказав, що покарання у цій справі може понести не тільки колишній генерал МВС Олексій Пукач, але і «хтось з українських високопоставлених осіб». Хто саме це може бути слідчий назвати відмовився, посилаючись на таємницю слідства.

Як відомо, раніше генеральний прокурор Олександр Медведько заявляв, що розслідування кримінальної справи за фактом вбивства Гонгадзе буде завершено в липні-серпні.

Теги: Новини права, розслідування вбивства Гонгадзе, Репортери без кордонів, расследование убийства Гонгадзе, репортеры без границ, новости права

Джерело:

proUA

Залиште коментар