Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд над мажором, який на «Бентлі» збив мотоциклістку, перенесли

0 15

Засідання Залізничного районного суду Сімферополя у справі про дорожню аварію за участю сина депутата Сімферопольської міськради Йосипа Файнгольда Віталія перенесли через нез’явлення двох свідків, передає Е-Крым.

На засідання з’явився один очевидець події – житель Сімферополя 1987 року народження Олег Мерков, що стверджував, що у момент аварії він знаходився неподалік від приміських автобусних кас. За його словами, зіткнення мотоцикла з автомобілем відбулося в лічені секунди, тому йому складно визначити швидкість, з якою вони рухалися. В той же час він припустив, що мотоцикл рухався зі швидкістю приблизно 50-70 кілометрів на годину, а швидкість автомобіля йому здалася не набагато швидшою.

Суд ухвалив здійснити привід свідків органами міліції на наступне засідання, оскільки їх нез’явлення перешкоджає розгляду справи.

Наступне засідання Залізничного районного суду Сімферополя призначене на 21 вересня.

Нагадаємо, 16 вересня 2008 року в Сімферополі, знаходячись за кермом автомобіля «Бентлі-Континенталь», Файнгольд вчинив наїзд на Ганну Мішуткіну, яка знаходилася за кермом мотоцикла «Сузукі». Від одержаних травм дівчина загинула на місці події.

Джерело:

proUA

Залиште коментар