Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд ліквідував «Укргазенерго»

0 20

Сьогодні Господарський суд м. Києва виніс рішення про ліквідацію ЗАТ «Укргазенерго». Про це заявив перший заступник міністра юстиції Євген Корнійчук, повідомила  прес-служба УСДП.

За його словами, позивачем у спорі виступав НАК «Нафрогаз України», відповідачами – ЗАТ «Укргазенерго», «Росукренерго», Шевченківська районна державна адміністрація. Треті особи – Мінпаливенерго, Мінекономіки, Мінфін, Мінюст та Кабмін.

Рішенням суду визнано недійсним: рішення установчих зборів засновників ЗАТ «Укргазенерго» від 02.02 2006 року; рішення чергових загальних зборів акціонерів ЗАТ «Укргазенерго» від 28.04.2007 року; статут ЗАТ «Укргазенерго», затверджений рішенням установчих зборів засновників ЗАТ «Укргазенерго» від 02.022006 року; зміни до Статуту ЗАТ «Укргазенерго», затверджені рішенням чергових загальних зборів від 28.04.2007 року. Також визнано недійсною державну реєстрацію ЗАТ «Укргазенерго», суд вирішив закрити товариство шляхом ліквідації.

В частині позову, яка стосувалася формування ліквідаційної комісії, відмовлено.

Корнійчук уточнив, що ця справа слухалася в березні поточного року, але потім її розгляд відклали на пів року для того, щоб залучити «Росукренерго» в якості відповідача, а «Газпром» – в якості третьої особи.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар