Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд ліквідував «Укргазенерго»

20

Сьогодні Господарський суд м. Києва виніс рішення про ліквідацію ЗАТ «Укргазенерго». Про це заявив перший заступник міністра юстиції Євген Корнійчук, повідомила  прес-служба УСДП.

За його словами, позивачем у спорі виступав НАК «Нафрогаз України», відповідачами – ЗАТ «Укргазенерго», «Росукренерго», Шевченківська районна державна адміністрація. Треті особи – Мінпаливенерго, Мінекономіки, Мінфін, Мінюст та Кабмін.

Рішенням суду визнано недійсним: рішення установчих зборів засновників ЗАТ «Укргазенерго» від 02.02 2006 року; рішення чергових загальних зборів акціонерів ЗАТ «Укргазенерго» від 28.04.2007 року; статут ЗАТ «Укргазенерго», затверджений рішенням установчих зборів засновників ЗАТ «Укргазенерго» від 02.022006 року; зміни до Статуту ЗАТ «Укргазенерго», затверджені рішенням чергових загальних зборів від 28.04.2007 року. Також визнано недійсною державну реєстрацію ЗАТ «Укргазенерго», суд вирішив закрити товариство шляхом ліквідації.

В частині позову, яка стосувалася формування ліквідаційної комісії, відмовлено.

Корнійчук уточнив, що ця справа слухалася в березні поточного року, але потім її розгляд відклали на пів року для того, щоб залучити «Росукренерго» в якості відповідача, а «Газпром» – в якості третьої особи.

Джерело:

proUA.com

Комментарии