Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд Києво-Святошинського району Київської обл. обрав арешт мірою запобіжного заходу меру Боярки.

0 15

Суд Києво-Святошинського району Київської області обрав міру запобіжного заходу – тримання під вартою меру м. Боярка, повідомляє прес-служба Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України.

21 жовтня ц.р. його затримали під час отримання хабара працівники центрального Антикорупційного бюро ГУБОЗ МВС України спільно з прокуратурою Київської області. Посадовець вимагав та отримав 26 тис. дол. хабара за вирішення питання щодо надання земельних ділянок. За даним фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого  ч. 3 ст. 368 (одержання хабара в особливо великому розмірі ) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці підозрюють заарештованого у скоєнні ще декількох злочинів, пов’язаних із махінаціями з землею.  За їх даними, протягом 2007-2008 рр. чиновник, зловживаючи своїм посадовим становищем, вимагав 100 та 10 тис. дол. хабара за сприяння в оформленні  земельних ділянок площею 6 та 11 соток.

Вказані факти перевіряються та вирішується питання про додаткове порушення кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ч. 2  ст. 368 КК України.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар