Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд дозволив знищити Пейзажну алею

0 13

Про це заявила адвокат Марина Соловйова, повідомляє ГІ “Збережи старий Київ”. “Ми будемо оскаржувати це рішення, однак на даний момент сквер перебуває під загрозою знищення”, – сказала адвокат.

Як відомо, великими зусиллями упродовж декількох років активні кияни домагалися заборони будівництва на Пейзажній алеї. Активісти своїми силами створили на Пейзажці мальовничий парк з молодими деревами і низкою дивовижних скульптур.

У березні минулого року президент Віктор Янукович заявив, що рішення про виділення земельних ділянок під будівництво на місці паркових зон і дитячих садків у Києві будуть скасовані.

У листопаді минулого року голова КМДА Олександр Попов запропонував МЗС вибрати іншу ділянку в місті для забудови, а Пейзажку повернути столиці. Однак, досі, незважаючи на протидію будівництву всіх, включаючи вищі ешелони влади,  скверу загрожує знищення.

До речі, територія Пейзажної алеї входить у буферну зону об’єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО — Софії Київської.

 

Теги:

ВАСУ, судове рішення, Пейзажна алея

Залиште коментар