Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд дозволив знищити Пейзажну алею

13

Про це заявила адвокат Марина Соловйова, повідомляє ГІ “Збережи старий Київ”. “Ми будемо оскаржувати це рішення, однак на даний момент сквер перебуває під загрозою знищення”, – сказала адвокат.

Як відомо, великими зусиллями упродовж декількох років активні кияни домагалися заборони будівництва на Пейзажній алеї. Активісти своїми силами створили на Пейзажці мальовничий парк з молодими деревами і низкою дивовижних скульптур.

У березні минулого року президент Віктор Янукович заявив, що рішення про виділення земельних ділянок під будівництво на місці паркових зон і дитячих садків у Києві будуть скасовані.

У листопаді минулого року голова КМДА Олександр Попов запропонував МЗС вибрати іншу ділянку в місті для забудови, а Пейзажку повернути столиці. Однак, досі, незважаючи на протидію будівництву всіх, включаючи вищі ешелони влади,  скверу загрожує знищення.

До речі, територія Пейзажної алеї входить у буферну зону об’єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО — Софії Київської.

 

Теги:

ВАСУ, судове рішення, Пейзажна алея
Комментарии