Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд дозволив взяти під варту екс-начальника Голованівської міліції

0 17

Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про взяття під варту колишнього начальника Голованівського РВ УМВС у Кіровоградській області Михайла Ковальського, який підозрюється у причетності до вбивства 55-річного безробітного мешканця села Грушка Ульяновського району Кіровоградської області Валерія Олійника. Про це «Кировоград.proUA.com» повідомили у прес-службі Генеральної прокуратури.

«По Ковальському – сьогодні прийняте рішення про взяття його під варту. По Горбенку (колишній прокурор Голованівського району – ред.) питання ще розглядається судом», – відзначили у прес-службі.

Нагадаємо, Валерій Олійник загинув у сутичці за участі Горбенка, Ковальського та колишнього народного депутата від БЮТ Віктора Лозінського 16 червня.

Нагадаємо також, що Печерський районний суд Києва 29 червня ухвалив рішення продовжити термін затримання кіровоградського екс-прокурора і начальника міліції, які підозрюються у вбивстві Валерія Олійника, до 6 липня.

Джерело:

proUA

Залиште коментар