Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд дозволив ЦВК зареєструвати замість Рибакова наступного за списком бютівця

0 25

Окружний адміністративний суд Одеської області 26 вересня відмінив своє визначення про заборону Центральній виборчій комісії реєструвати народного депутата за списком Блоку Юлії Тимошенко замість Ігоря Рибакова. Про це сказав народний депутат від БЮТ Андрій Портнов.

За його словами, суд залишив без розгляду позов Рибакова до БЮТ і до ЦВК, в якій він оскаржив позбавлення його депутатських повноважень.

«Суд відмінив визначення суду, яким забороняв Центральній виборчій комісії реєструвати наступного за списком БЮТ народного депутата», – відзначив Портнов.

За словами депутата, тепер згідно регламенту Ради, на першому ж пленарному засіданні парламенту спікер зобов’язаний оповістити рішення з’їзду БЮТ від 30 червня про припинення Рибакова повноважень депутата.

«Ми вимагатимемо від головуючого оповістити рішення з’їзду», – додав Портнов.

Наступним за списком БЮТ кандидатом є 66-річний Олег Тищенко (№176), член партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», керівник департаменту виконавчого секретаріату політради партії «Батьківщина».

Нагадаємо, раніше Окружний адмінсуд Одеської області заборонив ЦВК реєструвати народного депутата від БЮТ замість Рибакова.

Фракція БЮТ у Верховній Раді просила Окружний адміністративний суд Києва визнати протиправним бездіяльність голови Верховної Ради Арсенія Яценюка із дострокового припинення повноважень депутата Ради, члена фракції БЮТ Ігоря Рибакова.

Рибаков звернувся в Генеральну прокуратуру, щоб порушити справу за фактом підробки документів на міжпартійному з’їзді БЮТ про його вихід з фракції блоку в Раді.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар