Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд дозволив продаж списку Шиндлера

0 11

Верховний суд Нью-Йорка прийшов до висновку, що на знаменитий список Оскара Шиндлера не поширюється дія авторського права, і власники  мають право його продати.

 

Йдеться про копії списку, складеного німецьким підприємцем під час війни, аби врятувати своїх робітників єврейського походження від нацистських таборів. Оригінал списку зберігається в музеї Холокосту в Ізраїлі. Марта Ерік Розенберг, спадкоємиця дружини Шиндлера, подала позов в травні 2010 року, вимагаючи заборонити продаж цього документу, оскільки, на її думку, це порушує її авторські права як спадкоємниці.

 

Гар Зімет і компанія M.I.T. Memorabilia, які збираються продати копію, стверджують, що ніколи не збиралися публікувати список, та у будь-якому випадку, його зміс давно відомий у всьому світі.

Джерело:

Право.ру

Залиште коментар