Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд дозволив Миколаївській міськраді використовувати російську мову

0 16

Одеський апеляційний суд залишив в силі рішення Миколаївської міської ради про надання російській мові статусу регіональної в частині її використання міськрадою і виконавчими органами в своїй роботі і офіційних документах разом з державною українською мовою.

Про це «Українським новинам» повідомила депутат Миколаївської міськради Галина Ярошенко (блок Наталії Вітренко).

Таким чином, суд 19 червня частково задовольнив апеляцію на рішення Центрального районного суду Миколаєва від 13 березня 2007 року, яке повністю відміняло рішення міськради про надання російській мові статусу регіональної.

«Суд ухвалив рішення, яким апеляцію задовольнив частково, з рішення відмінили тільки перший пункт, який говорить про те, що ми визнали, що в нашому місті російська мова буде регіональною. Решта всіх пунктів, які дають нам можливість працювати щодо збереження і розвитку російської мови і культури в рішенні залишилися», – сказала Ярошенко.

Також суд залишив в силі рішення міськради забезпечити виконання Європейської Хартії регіональних мов або мов меншин на території Миколаєва.

За словами Ярошенко, швидше за все, депутати не подаватимуть касацію, оскільки побоюються повторної повної відміни рішення міськради.

Як повідомлялося, 26 травня 2006 року Миколаївська міськрада ухвалила рішення про надання російській мові статусу регіональної.

13 березня 2007 року апеляційний суд Миколаївської області визнав протиправним і відмінив рішення Миколаївської обласної ради про надання російській мові статусу регіональної.

Джерело:

proUA

Залиште коментар