Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд дозволив кримським чиновникам не показувати декларації

17

Окружний адміністративний суд Криму відхилив позов кримської правозахисниці Олени Луньової, яка за допомогою офіційного інформаційного запиту добивалася надання їй декларацій про доходи керівників Ради міністрів Криму.

У своєму позові до суду Луньова вимагала зобов’язати посадових осіб Ради міністрів АР Крим надати їй копії декларацій про майно, доходи, витрати і фінансові зобов’язання за 2011 і 2012 рр. прем’єр-міністра Криму Анатолія Могильова і його заступників, оскільки раніше у відповіді на відповідний інформаційний запит їй було відмовлено.

Ухвалу про відхилення позову виніс суддя Володимир Петренко.

«Чекаю мотивувальну частину рішення з нетерпінням», – написала в соціальній мережі позивачка, юрист Мережі правових приймалень Криму Алена Луньова, передають «События Крыма».

Аналогічний позов правозахисниці до мерії Сімферополя розглядається в даний час в Залізничному районному суді кримської столиці.

Джерело:

Новий регіон

Комментарии