Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд дозволив кримським чиновникам не показувати декларації

0 17

Окружний адміністративний суд Криму відхилив позов кримської правозахисниці Олени Луньової, яка за допомогою офіційного інформаційного запиту добивалася надання їй декларацій про доходи керівників Ради міністрів Криму.

У своєму позові до суду Луньова вимагала зобов’язати посадових осіб Ради міністрів АР Крим надати їй копії декларацій про майно, доходи, витрати і фінансові зобов’язання за 2011 і 2012 рр. прем’єр-міністра Криму Анатолія Могильова і його заступників, оскільки раніше у відповіді на відповідний інформаційний запит їй було відмовлено.

Ухвалу про відхилення позову виніс суддя Володимир Петренко.

«Чекаю мотивувальну частину рішення з нетерпінням», – написала в соціальній мережі позивачка, юрист Мережі правових приймалень Криму Алена Луньова, передають «События Крыма».

Аналогічний позов правозахисниці до мерії Сімферополя розглядається в даний час в Залізничному районному суді кримської столиці.

Джерело:

Новий регіон

Залиште коментар