Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд дозволив Каськіву сидіти на двох стільцях

0 19

Вищий адміністративний суд дозволив народному депутату Владиславу Каськіву суміщати депутатство з посадою Голови державного агентства з інвестицій та управління національними проектами. Про це йдеться в ухвалі ВАСУ.

«У задоволенні позову голови Верховної Раді України Литвина Володимира Михайловича до народного депутата Каськіва Владислава Володимировича про дострокове припинення повноважень народного депутата відмовити повністю. Постанова є остаточною і не підлягає перегляду в апеляційному або касаційному порядку», – йдеться в документі.

Судді пояснили своє рішення тим, що Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами ще не працює, а, отже, і не існує. Відповідно доказів роботи Каськіва в Держагентстві немає. У рішенні суду зазначається, що «Каськіва не запросили на засідання регламентного комітету, не вислухали, чи писав він заяву з проханням призначити його на посаду, а якщо писав, то на яку адресу, і, де воно зберігається». Також комітету закидають, що він не дізнався, чи приступив Каськів до виконання обов’язків на новому місці роботи.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович призначив депутата від НУНС Владислава Каськіва керувати інвестиційними та національними проектами ще 23 грудня 2010 року. У бюджеті 2010 року Каськіву для розвитку виділили 25 мільйонів гривень, а в цьому році – вже мільярд.

На початку лютого заяви про складання депутатських повноважень написали всі депутати-сумісники, крім Каськіва. Верховна Рада позбавила їх мандатів.

Теги:

сумісництво,

Залиште коментар