Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд дозволив говорити про офшори Тимошенко

0 33

Вищим адміністративним судом України 11 січня було переглянуто в апеляційному порядку рішення Київського апеляційного адміністративного суду від 6 січня 2010 року, яким було задоволено позов кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко до кандидата на пост Президента України Віктора Ющенка про визнання недостовірною інформації щодо володіння Юлією Тимошенко найбільшою офшорною компанією на Кіпрі.

Про це проінформувала заступник глави секретаріату Президента, представник Президента у Конституційному Суді України та у Центральній виборчій комісії Марина Ставнійчук, повідомили «proUA» у прес-службі глави держави.

За її словами, постановою Вищого адміністративного суду України рішення Київського апеляційного адміністративного суду скасовано, у задоволенні позову Тимошенко до Ющенка відмовлено повністю.

Нагадаємо, 3 січня під час зустрічі з жителями Моршина (Львівщина) Президент Віктор Ющенко заявив, що прем’-міністр Юлія Тимошенко “володіє найбільшою офшорною компанією на Кіпрі – але не має навіть “Запорожця”.

В свою чергу 6 січня народний депутат від БЮТ Андрій Портнов повідомив, що Київський апеляційний адмінсуд визнав дії Президента України, кандидата на пост глави держави Ющенка “протиправними” і в повному обсязі задовольнив позовні вимоги Тимошенко до Ющенка.

Джерело:

proUA

Залиште коментар