Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд дав «добро» на арешт Лозінського

0 19

7 липня Печерський районний суд столиці задовольнив подання Генпрокуратури про арешт екс-нардепа від БЮТ Віктора Лозінського. Про це повідомив замгенпрокурора Віталій Щоткін, повідомляє «Сегодня».

«Винесена ухвала свідчить про затримання і негайну доставку Лозінського до суду. Це повинно активізувати оперативно-розшукові заходи. На вчорашній день його не знайшли, і сам він не з’явився. Даних держприкордонслужби про те, що людина з таким прізвищем і зовнішністю перетинала кордон України, нам не надходило», – заявив Віталій Щоткін.

При цьому він додав, що втікач, швидше за все, ховається в країні, але можливо змінив зовнішність і підробив документи.

Нагадаємо, 7 липня міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявив , що екс-народний депутат від БЮТ Віктор Лозінський знаходиться в Україні і ховається в одному із приміщень одного з народних депутатів.

Джерело:

proUA

Залиште коментар