Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд частково задовольнив скаргу Жванії

0 18

Апеляційний суд Києва відмінив рішення Подільського суду Києва про підтвердження законності постанови Генеральної прокуратури про порушення кримінальної справи за фактом підробки документів депутатом Верховної Ради від фракції «Наша Україна – Народна Самооборона» Давидом Жванією.

Таким чином, суд частково задовольнив скаргу Жванії.

Суд також відправив на повторний розгляд до суду першої інстанції справу про законність порушення цієї кримінальної справи.

При цьому суд відмовився визнати незаконною постанову Генпрокуратури про порушення цієї справи.

Москаль відзначив, що апеляційний суд в ході розгляду скарги Жванії встановив ряд фактів порушень в ході розслідування справи з боку Генпрокуратури і Подільського районного суду в процесі розгляду скарги Жванії.

Як повідомлялося, 4 серпня Верховний Суд припинив постанову Апеляційного суду Києва про відміну рішення Радянського районного суду Києва про підтвердження 10-річного проживання депутата Верховної Ради від фракції «Наша Україна – Народна Самооборона» Давида Жванії на території України, на підставі якого він одержав громадянство.

18 червня Апеляційний суд Києва дозволив Генеральній прокуратурі оскаржити рішення Радянського районного суду Києва про підтвердження проживання в Україні Жванії, на підставі якого він одержав українське громадянство.

2 липня Апеляційний суд Києва відмінив рішення Радянського райсуду Києва про підтвердження 10-річного мешкання Жванії на території України.

При цьому справа була направлена в Святошинській районний суд Києва на новий розгляд.

Після цього Москаль звернувся до Верховного Суду з проханням відмінити рішення Апеляційного суду Києва від 2 липня.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар