Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд арештував мера Алушти

18

Печерський районний суд Києва арештував мера Алушти Володимира Щербину та його заступника Вадима Попова. Таким чином, суд задовольнив подання Генеральної прокуратури, передають «Українські Новини».

Щербина звинувачується в отриманні хабарів.

Зокрема, Щербина та Попов вимагали 50 тисяч доларів від представника підприємства «Кримігрсервіс» за виділення земельної ділянки.

У свою чергу, Щербина заперечує отримання хабара.

Щербина та Попов будуть знаходитися у Лук”янівському СІЗО протягом 2 місяців.

Термін арешту набрав чинності з 16 червня.

Як повідомлялося, 13 червня міліція затримала мера Алушти Володимира Щербину та 2 його заступників за підозрою в хабарництві.

Під час затримання оперативники виявили в сейфі кабінету мера Алушти декілька десятків тисяч доларів, а також суми в інших іноземних валютах.

У серпні 2007 року прокуратура Криму порушила кримінальну справу проти Щербини за фактом причетності до знищення майна розважального комплексу «Робінзон» в Криму.

Джерело:

proUA.com

Комментарии