Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд арештував мера Алушти

0 18

Печерський районний суд Києва арештував мера Алушти Володимира Щербину та його заступника Вадима Попова. Таким чином, суд задовольнив подання Генеральної прокуратури, передають «Українські Новини».

Щербина звинувачується в отриманні хабарів.

Зокрема, Щербина та Попов вимагали 50 тисяч доларів від представника підприємства «Кримігрсервіс» за виділення земельної ділянки.

У свою чергу, Щербина заперечує отримання хабара.

Щербина та Попов будуть знаходитися у Лук”янівському СІЗО протягом 2 місяців.

Термін арешту набрав чинності з 16 червня.

Як повідомлялося, 13 червня міліція затримала мера Алушти Володимира Щербину та 2 його заступників за підозрою в хабарництві.

Під час затримання оперативники виявили в сейфі кабінету мера Алушти декілька десятків тисяч доларів, а також суми в інших іноземних валютах.

У серпні 2007 року прокуратура Криму порушила кримінальну справу проти Щербини за фактом причетності до знищення майна розважального комплексу «Робінзон» в Криму.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар