Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд амністував двох синів рівненського судді, які забили до смерті людину

0 14

Луцький міськрайонний суд 23 січня звільнив по амністії 2 синів судді Апеляційного суду Рівненської області, які забили до смерті людину. Про це повідомив адвокат підсудних Володимир Цуняк, передають Українські новини.

За його словами, суд засудив молодшого сина судді до 4 років позбавлення волі, старшого – до 4 років і 6 місяців позбавлення волі, а їх 23-річного товариша – до 4 років і 6 місяців позбавлення волі.

Одночасно суд застосував амністію і звільнив підсудних від відбування покарання.

Підсудним було пред’явлено звинувачення за ст.119 (вбивство з необережності) і ст.296 КК (хуліганство).

Суд прийняв до уваги, що молодший син судді на момент скоєння злочину був неповнолітнім, старший має статус постраждалого від чорнобильської катастрофи, а їх спільник виховує 2 малолітніх дітей.

Нагадаємо, в лютому 2008 співробітники міліції затримали 3 підозрюваних в нанесенні тілесних ушкоджень людині, які спричинили смерть.

Двоє затриманих, 17 і 23 років, є рідними братами, синами судді апеляційного суду Рівненської області.

Молоді люди посварилися в одному з кафе Рівного, потім вийшли на вулицю, почалася бійка.

27-річний чоловік був знайдений на вулиці в Рівному в несвідомому стані, на шляху до лікарні він помер від одержаних травм.

Слідчий відділ Рівненського міського відділу міліції порушив кримінальну справу за ч.2 ст.121 КК (умисне нанесення тяжкого тілесного ушкодження, здійснене групою осіб, що призвело до смерті потерпілого).

Покарання за цією статтею припускає позбавлення волі на термін від 7 до 10 років.

3 травня 2008 Рівненській міський суд звільнив 17-річного сина судді Апеляційного суду Рівненської області, підозрюваного в забитті до смерті людини, з-під варти під заставу 17 тис. гривень.

Джерело:

proUA

Залиште коментар