Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд 4 вересня вирішить, чи подовжувати арешт екс-судді Зваричу

0 13

Апеляційний суд Києва вирішив у п’ятницю, 4 вересня, розглянути подання Генеральної прокуратури про подовження утримання під вартою колишнього голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича.

Про це повідомила прес-секретар адвоката Зварича Тетяна Турчина, передають «Українські новини».

За її словами, засідання заплановане на 11:00.

Нагадаємо, раніше Зварич попросив суд забезпечити його присутність на розгляді питання подовження утримання під вартою. «Маю надзвичайно велике бажання бути хоч би один раз присутнім на судовому засіданні, де вирішується моя доля», – сказано в зверненні Зварича.

Також він просить суд дати дозвіл йому виступити на засіданні.

«Маю велику надію, що професіоналізм, порядність, ваша честь, візьме верх над боязню, залежністю від вказівок сильних світу цього, і ви надасте мені можливість сказати хоч би слово у свій захист», – сказано в зверненні.

Крім того, Зварич просить провести судове засідання у відкритому режимі.

Також він заявляє, що не розуміє, для чого його тримають під арештом, раз з 20 червня по 21 серпня з ним не проводили ніяких слідчих дій.

Нагадаємо, 28 серпня апеляційний суд Києва залишив без розгляду подання Генеральної прокуратури про подовження на 9 місяців Зваричу запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Суд ухвалив таке рішення у зв’язку з відсутністю на відповідному поданні Генпрокуратури підпису слідчого, який розслідує кримінальну справу Зварича.

Суд планує повернутися до розгляду цієї справи після внесення Генпрокуратурою нового подання, оформленого належним чином.

Раніше Печерський районний суд Києва продовжив арешт Зварича до 10 вересня.

Генпрокуратура розслідує відносно нього 5 кримінальних справ у зв’язку з хабарництвом.

Джерело:

proUA

Залиште коментар