Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Печерський суд зняв арешт з рахунків Арбузова

0 22

 

Генпрокуратура України звернулась до Печерського районного суду м. Києва із повторним клопотаннями про накладання арешту на рахунки та майно екс-глави НБУ Сергія Арбузова та його дружини Ірини Арбузової. З відповідним клопотанням ГПУ звернулася до суду 24 листопада, повідомляє прес-служба ГПУ.

Клопотання було направлено до суду після того, як 21 листопада слідчим суддею Печерського райсуду Києва під час розгляду клопотання захисників С. Арбузова було прийнято рішення про скасування вищезазначених арештів, яке не підлягає оскарженню.

Підставою для зняття арешту з рахунків в ухвалі суду вказано те, що Арбузов не був повідомлений про підозри.

“Цього ж дня (24 листопада) слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва зазначені клопотання були задоволені”, – заявили в ГПУ.

Згідно з повідомленням, Головним слідчим управлінням ГПУ рішенню, яке ухвалив слідчий суддя В.В Підпалий про скасування арештів, накладених на рахунки подружжя Арбузовий “надається правова оцінка” щодо його законності.

Як відомо, у травні 2014 року Головним слідчим управлінням ГПУ до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено відомості щодо привласнення чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем колишнім головою НБУ С. Арбузовим, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України.

Залиште коментар