Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд завершив підготовче провадження у справі про оскарження підвищення тарифів на опалення та гаряче водопостачання

0 36

12 серпня 2016 року відбулось попереднє судове засідання у справі за позовом до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, про визнання протиправною та скасування постанови відповідача №1102 від 09.06.2016р, якою було внесено зміни до постанови № 1171 від 31.03.2015 р. та підвищено тарифи на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб управителів багатоквартирних будинків.

Судом було розглянуто низку клопотань сторін з метою підготовки справи до слухання в судовому засіданні. Дослідивши також подані сторонами докази та письмові пояснення по суті спору, суд завершив підготовче провадження у справі та призначив справу до судового розгляду. Відповідно до ст. 24 Кодексу адміністративного судочинства України, враховуючи складність справи, вона буде розглядатись колегією суддів.  Судове засідання у справі відбудеться  30 вересня 2016 року.

Окружний адміністративний суд міста Києва вкотре звертає увагу сторін та їх представників на те, що затягування Парламентом із вирішення питання призначення суддів на посади безстроково негативно позначається на термінах розгляду судом справ. Судді змушені призначати перші засідання у справах через півтора – два місяці після відкриття провадження і вищезгадана справа не стала виключенням.  

Джерело:

Прес-служба ОАСК

Залиште коментар