Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд засудив суддю райсуду Львова до 8 років в’язниці за хабарництво

0 16

Луцький міськрайонний суд засудив суддю Залізничного райсуду Львова до 8 років позбавлення волі за хабарництво. Про це сказано в повідомленні прес-служби прокуратури Волинської області від 27 березня.

За даними відомства, суддю визнали винним у хабарництві, засудивши його, крім зазначеного терміну, до позбавлення права 3 роки обіймати посади, пов’язані з правосуддям, а також до конфіскації всього майна.

Сума найбільшою хабара, отримання якого інкримінували судді, становила 400 тис. гривень.

У жовтні 2012 прокуратура Волинської області в апеляційному порядку оскаржила вирок Луцького міськрайонного суду від 9 липня 2012, яким цього суддю виправдали через нібито відсутність у його діях складу інкримінованих злочинів, а саме – отримання хабарів за прийняття процесуальних рішень у цивільних та кримінальних справах, які були в його провадженні.

Джерело:

ukranews.com

Залиште коментар