Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд залишив Лозінського в тюрмі

0 25

Відповідне рішення оголосила головуюча суддя Вероніка Зиміна.

Суд постановив частково задовольнити клопотання прокуратури, а саме скасувати рішення суду першої інстанції і відхилити клопотання з боку захисту.

Сам Лозінський вважає стан свого здоров’я стабільно тяжким.

Про це він сказав по відеоконференцзв’язку під час засідання Апеляційного суду Київської області.

Лозінський наголосив, що достроково звільнився, для того щоб пройти лікування, а не для того щоб уникнути правосуддя.

Як відомо, 4 червня Бориспільський міськрайонний суд Київської області прийняв рішення достроково звільнити Лозінського з-під варти начебто за станом здоров’я й 11 червня засуджений вийшов на волю.

Вранці, 12 червня, правоохоронці затримали Лозінського біля Білої Церкви Київської області й доставили назад у колонію.

Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження проти судді, який звільнив засудженого, і проти співробітників Державної пенітенціарної служби.

У березні Вищий спеціалізований суд з цивільних і кримінальних справ пом’якшив вирок Лозінському, якого раніше було засуджено за вбивство жителя Кіровоградської області Валерія Олійника, призначивши йому нове покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Олійник загинув 16 червня 2009 року в результаті сутички на території мисливських угідь із Лозінським, а також тодішніми прокурором Голованівського району Кіровоградської області Євгеном Горбенком й начальником Голованівського райвідділу міліції Михайлом Ковальським.

У квітні 2011 року Дніпровський районний суд Києва засудив екс-депутата до 15 років позбавлення волі (починаючи з березня 2010 року) за вбивство Олійника.

Залиште коментар