Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд Вашингтона поділив $100 млн Лазаренка

0 99

Суд у Вашингтоні прийняв рішення розділити $100 мільйонів, які колишній прем’єр-міністр України Павло Лазаренко приховував в офшорах. Про це повідомляє Голос Америки .

Уряд США може отримати $75 мільйонів, а банк на острівній державі Антігуа – $25 млн. Американській системі правосуддя вдалося встановити місцезнаходження близько $250 мільйонів, які Лазаренко вивів з України корупційним шляхом.

За словами партнера юридичної компанії AGG Джина Берда, Україна упустила шанс офіційно увійти до цієї справи, яка вже добігає кінця. Водночас, вважає юрист, Київ ще має можливість претендувати на гроші, виведені колишнім прем’єр-міністром. “Існують прецеденти, коли ті гроші, які США конфіскували у іноземних осіб, визнаних винними в порушенні американських законів, були використані для фінансування проектів у цих країнах”, – пояснив Берд. Щоб побачити вкрадені кошти Лазаренко, юрист порадив українському уряду вже зараз ініціювати переговори на цю тему з Міністерством юстиції США.

Лазаренко обіймав посаду прем’єр-міністра України з травня 1996 по липень 1997. У 2004 році його було засуджено судом США за “фінансові зловживання” до дев’яти років тюремного ув’язнення і штрафу. У листопаді 2012 року був звільнений з федеральної в’язниці і переданий імміграційній владі.

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар