Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд ухвалив вирок у справі вчинення квартирних крадіжок іноземцями у Черкасах

0 49

15 квітня 2019 року Соснівський районний суд міста Черкаси визнав винними двох громадян Грузії, які проживають в Україні, у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною третьою статті 15 частиною третьою статті 185 (замах на крадіжку, поєднану з проникненням у житло ), частиною третьою статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло) та одного з них у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною четвертою статті 358 Кримінального кодексу України (використання завідомо підробленого документа).

За вчинення вказаних злочинів суд призначив кожному обвинуваченому остаточне покарання у вигляді 3 (трьох) років 3 місяців позбавлення волі та на підставі статті 75 Кримінального кодексу України ухвалив звільнити від відбування призначеного покарання, якщо вони протягом 1 (одного) року 6 ( шести) місяців не вчинять нового злочину і виконають покладені на них обов’язки.

Під час розгляду справи судом було встановлено, що на початку жовтня 2017 року 36-річний громадянин Грузії діючи разом за попередньою змовою з 33-річним громадянином Грузії, які проживають в м. Кременчук Полтавської області, прийшли до квартири в будинку по вулиці Хрещатик в місті Черкаси, та шляхом використання металевих знарядь (інструментів) зламу замків вхідних дверей, зламали замок вхідних дверей до вказаної квартири, звідки намагалися викрасти майно, що належить власнику квартири, але свій злочинний умисел до кінця не довели бо були затримані працівниками поліції.

Крім того, вказані зловмисники, повторно на початку листопада 2017 року, з метою незаконного збагачення прийшли до квартири в будинку по вулиці Володимира Ложешнікова в місті Черкаси, та шляхом пошкодження замків вхідних дверей, проникли до вказаної квартири, звідки викрали грошові кошти в сумі 330 гривень, чим завдали потерпілій майнової шкоди.

Також, суд встановив, що один із винуватців, протягом невстановленого часу, незаконно використовував для вільного переміщення на території України посвідку на постійне проживання, виданою у 2009 році відділом Державного департаменту у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Головного Управління Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим, в якій відповідно до висновку експерта відбиток печатки Служби громадянства міграції та реєстрації фізичних осіб Управління міністерства внутрішніх справ України в Автономній республіці Крим нанесений не печаткою вказаної служби, а іншою печаткою.

Свою вину у вчиненні названих злочинів чоловіки визнали в повному обсязі, у скоєному щиро розкаялися, сприяли проведенню досудового розслідування та відшкодували завдані збитки.

Вирок на даний час  не набрав законної сили, він  може бути оскаржений до апеляційного суду Черкаської області через Соснівський районний суд м. Черкас протягом тридцяти діб з моменту його проголошення. Пошук судового рішення в ЄДРСР можна здійснити за номером 712/8573/18.

Джерело: https://court.gov.ua/

Залиште коментар