Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд у справі блокування вулиць Києва відклали

0 17

Печерський районний суд Києва на невизначений термін відклав розгляд позову Київської міської ради до столичного осередку ВО “Батьківщина” з вимогою звільнити центральні вулиці і тротуари столиці для безперешкодного користування ними.

Про це заявила суддя Вікторія Горкава після того, як судове засідання у цій справі не відбулося через відсутність сторін, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Справу відкладено на невизначений термін через те, що скарги сторони у справі знаходяться у Апеляційному суді Києва”, – сказала Горкава, додавши, що розгляд позову Київміськради відбуватиметься лише після розгляду цих скарг.

Водночас помічник судді не уточнила, про які скарги йдеться.

Нагадаймо, Київрада у позові вимагає усунути перешкоди у користуванні вулицями Круглоуніверситетською, Шовковичною, Пилипа Орлика, Інститутською, Гусовського, Різницькою, Грушевського, Банковою, Хрещатик, Лютеранською, Заньковецької, Богомольця, Командарма Каменєва, Липською, майданом Незалежності, Кловському узвозі, провулках Кріпосному та Липському.

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар