Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд скасував розширення переліку спецзасобів, що застосовуються проти мітингувальників

0 29

Окружний адміністративний суд Києва скасував постанову Кабінету міністрів від 22 січня про розширення переліку спецзасобів, які може використовувати міліція проти мітингувальників.

Копію відповідної постанови суду оприлюднив на своєму сайті народний депутат Геннадій Москаль, за позовом якого прийнято судове рішення.

Геннадій Москаль нагадав, що скандальну постанову Кабміну №13 від 22 січня «Про внесення змін до п. 12 «Правил застосування спеціальних засобів при охороні громадського порядку» було ініційовано тодішнім главою МВС Віталієм Захарченком.

Суд задовольнив позов Геннадія Москаля і скасував цю постанову Кабміну.

Нагадаймо, у розпал акцій протесту Кабмін своєю постановою дозволив правоохоронцям для «охорони громадського порядку» використовувати також аерозольні гранати «Дрейф-2», світлозвукові «Полум’я-М», «Смолоскип» і «Зоря-2», а також ручні димові гранати «Бузок-3».

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар