Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд скасував арешт генерал-майора Назарова

0 75

Апеляційний суд Києва скасував арешт і знизив суму застави до 97 тис. грн для екс-заступника керівника АТО, генерал-майора Віктора Назарова, підозрюваного у службовій халатності, що призвела до катастрофи літака Іл-76 14 червня, під час якої загинуло 49 українських військових. Таке рішення ухвалила колегія суддів на чолі з Дмитром Сокуренком.

Таким чином, суд частково задовольнив апеляційні скарги захисту і повністю скасував рішення Печерського районного суду про арешт підозрюваного.

“Застосувати до підозрюваного Назарова запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 80 мінімальних зарплат, що складає 97,4 тис. грн”, – вирішив Апеляційний суд.

Ураховуючи, що раніше Назаров вніс 365 тис. грн застави, суд вирішив повернути йому 276 тис. грн.

Апеляційний суд зобов’язав підозрюваного прибувати за першим викликом до слідчого і здати свій закордонний паспорт.

Нагадаємо, 14 червня під час посадки в Луганському аеропорту терористами був збитий військово-транспортний літак Іл-76, на борту якого перебували 40 військовослужбовців 25-ї повітряно-десантної бригади та 9 членів екіпажу 25-ї окремої бригади військово-транспортної авіації. Всі вони загинули.

18 червня у Генпрокуратурі заявили, що однією з причин трагедія могла стати недбалість українського військового командування. У серпні голова відомства Віталій Ярема повідомив, що дану справу розслідують, і що “найближчим часом” будуть пред’явлені підозри посадовим особам Міністерства оборони, причетним до цієї трагедії. Однак досі повідомлень про це не надходило.

Залиште коментар