Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд присяжних: перший виправдальний вирок

0 25

У райсуді міста Суми двоє бібліотекарів і вихователька дитячого садка разом із двома суддями вирішили, що 20-річний Олександр Бондаренко не вбивав двох односельців. За інформацією ДСА, “ судом було встановлено, що кримінальне правопорушення щодо двох потерпілих мало місце, але з врахуванням доказів, які були досліджені в судовому засіданні, з точки зору достатності та взаємозв’язку, суд дійшов висновку про те, що сторона обвинувачення не довела те, що Бондаренко О.О. проник до домоволодіння потерпілих, вчинив напад на них з метою заволодіння їх майном, заподіяв тяжких тілесних ушкоджень потерпілій, а також, що маючи корисний мотив, вчинив вбивство іншої потерпілої”.

За інформацією інших джерел, в ніч на 2 жовтня 2012 року в селі Стецьківка Сумського району грабіжники вбили двох пенсіонерок, а звинуватили в цьому різноробочого Бондаренка. Через день після допиту він з’явився з покаянням, однак у суді обвинувачений заявив, що явку він здійснив під тиском.

“З райвідділу повезли мене на наш комбікормовий завод, де в одному з приміщень влаштували катування – били струмом від оголеного проводу, душили протигазом із закритим патроном. Я не витримав і все написав під диктовку”, – розповів обвинувачений виданню «Вести».

Повідомляється також, що прокуратура Сум, яка вимагала для Бондаренка 15 років ув’язнення, має намір подавати апеляцію.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар