Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд повернув у державну власність усю землю, на якій розташоване “Межигір’я”

0 23

Господарський суд Київської області повернув у державну власність 135 гектарів землі, на якій розташована резиденція екс-президента Віктора Януковича “Межигір’я”.

“Господарський суд Київської області задовольнив два позови прокуратури Київської області до Вишгородської районної державної адміністрації, ТОВ “Танталіт” та БФ “Відродження України” про скасування розпоряджень, визнання недійсними державні акти та витребування земель резиденції на користь держави. Встановлено, що вказані землі вартістю понад 118 млн грн були відчужені розпорядженнями Вишгородської райдержадміністрації, хоча вилучення, передача в оренду та подальший продаж земель рекреаційного призначення належать до компетенції Кабінету Міністрів. Господарський суд погодився із доводами прокуратури області та прийняв рішення про задоволення зазначених позовів та повернення земель “Межигір’я” у державну власність”, – повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Джерело:

ТСН

Залиште коментар