Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд перевірить законність рішення про звільнення голови КМДА

0 1

Кличко через суд добивається скасування рішення про звільнення з посади КМДА. ОАСК вже відкрив впровадження у справі та розгляне позов за правилами спрощеного позовного впровадження без повідомлення (виклику) сторін.

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив впровадження у справі за позовом Віталія Кличка до керівника Офісу Президента України Андрія Богдана, передає «Закон і Бізнес».

Як повідомили у прес-службі ОАСК, позивач просить суд визнати протиправними та такими, що вчинені з перевищенням наданих повноважень, дії Керівника Офісу Президента України А.Богдана щодо звернення до Уряду з листом про внесення Президенту подання  про звільнення В.Кличка з посади Голови  КМДА.

Нагадаємо, раніше ОАСК відкрив впровадження і призначив на 31 жовтня підготовче засідання у іншій справі за позовом Віталія Кличка до Кабінету Міністрів України та глави Уряду Олексія Гончарука.

У даному ж позові  суд просять визнати протиправними дії КМУ щодо внесення Президенту України подання від 4 вересня про звільнення В.Кличка з посади Голови Київської міської державної адміністрації  у зв’язку із закінченням строку повноважень Глави держави, а також  скасувати пропозицію Прем’єр-міністра, що датована 4 вересня, про звільнення позивача з посади Голови КМДА.

https://zib.com.ua/ua/139702-sud_perevirit_zakonnist_rishennya_pro_zvilnennya_golovi_kmda.html

Залиште коментар