Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд переніс розгляд позову проти глави МВС Захарченко

0 28

Окружний адміністративний суд Києва переніс на невизначений термін розгляд позову про бездіяльність міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка в питанні розслідування побиття студентів на Майдані в ніч 30 листопада 2013 року. Про це в коментарі повідомив активіст громадського сектора Майдану Володимир В’ятрович.

Про перенесення судового засідання позивачів не попередили, вони про це дізналися з оголошення про те, що суддя перебуває на лікарняному. Позов ініціював депутат Юрій Дерев’янко, учасниками в ньому виступають близько 600 осіб.

“Суть позову полягає в тому, що ми звинувачуємо Віталія Захарченка у злочинній бездіяльності, яка призвела до масових порушень прав людини 30 листопада і 1 грудня. Зараз ми бачимо, що ця бездіяльність породжує нові злочини, в тому числі вбивства, викрадення і катування. Ми впевнені, що міністр Захарченко повинен проходити як мінімум за бездіяльність, а, можливо, за результатами подальших розслідувань, документів, які ми отримали, ми доведемо його активну участь у злочинах, які мали місце в Україні починаючи з 30 листопада”, – сказав В’ятрович.

Нагадаємо, Юрій Дерев’янко подав позовну заяву, в якій вимагає визнати незаконним бездіяльність міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка при побитті “Беркутом” учасників протестів під час розгону Євромайдана 30 листопада.

23 грудня суд прийняв рішення вимагати у МВС документи про перебування спецпідрозділів “Беркут” на Майдані 30 листопада і 1 грудня і в Адміністрації президента 1 грудня.

Залиште коментар