Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Суд переніс розгляд позову про заборону КПУ

0 83

Окружний адміністративний суд Києва в четвер переніс розгляд позову Міністерства юстиції про заборону діяльності Комуністичної партії України.

Про це журналістам сказав представник “Свободи” Сидір Кізін, який в судовому розгляді має статус третьої особи на стороні позивача.

“У мене таке відчуття залишилося, після сьогоднішнього епізоду, що зрежисована ситуація умисно по відтягування розгляду справи. Раніше ми зустрічалися з такими прийомами, коли то немає світла, то зал не вміщає всіх бажаючих. Почуття, що все навмисне було зроблено, щоб затягнути розгляд справи, щоб був черговий перенос”, – підкреслив Кізін.

На його думку, затягування розгляду справи відбувається для того, щоб дати можливість КПУ взяти участь у виборчому процесі.

Під судом вранці був мітинг на підтримку КПУ, але потім він почав розходитися.

Як відомо, 20 серпня суд переніс розгляд позову про заборону КПУ на 4 вересня.

Залиште коментар